Selim Ejupi: Urime 25 vjetori gazetës ‘Bota sot’

Futboll

Selim Ejupi: Urime 25 vjetori gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 28 qershor 2020 Në ora: 14:29
Selim Ejupi: Urime 25 vjetori gazetës ‘Bota sot’

Ish futbollisti i mirënjohur, Selim Ejupi, uron 25 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”. 

‘Urime 25 vjetorin gazetës ‘Bota sot’”, uron Serlimi.

Selimi, ka qenë qenë prej lojtarëve më të mirë në vitet e 80-ta dhe të 90-ta.

Ai i takon Gjeneratës së Republikës dhe kontribuoi shumë në kohërat më të vështira, në vitet e 90-a, duke iu kundërvënë okupatorit serb.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat