Trajneri i Barcelonës flet për Messin - Bota Sot
Trajneri i Barcelonës flet për Messin

Futboll

Trajneri i Barcelonës flet për Messin

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 16:38
Trajneri i Barcelonës flet për Messin

Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, në prag të ndeshjes me Villareal ka dalë në një konferencë për shtyp, ku ka folur për spekulimet rreth për të ardhmes së Lionel Messit.

"Unë nuk dua të spekuloj në këtë gjë.

Nuk kam dëgjuar asgjë prej tij. Nuk kam çfarë të them, nuk është misioni im. Unë e shoh mirë Leon, të gjitha janë spekulime", tha Setien

Ylli argjentinas ka qenë në qendër të vëmendjes ditën e premte, pas publikimit të lajmeve se është ngopur te Barcelona në mungesë të një projekti fitues, dhe se po kërkon largimin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat