Dorëzohet Setien - Bota Sot
Dorëzohet Setien

Futboll

Dorëzohet Setien

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 17:56
Dorëzohet Setien

Quique Setien ka zhvilluar një bisedë me lojtarët e Barcelonës.

Trajneri i Barcelonës, Setien, është njeriu me vëmendjen më të madhe në mediet spanjolle (ato të sportit) ditëve të fundit.Setien lidhet me një largim të mundshëm nga Barcelona në fund të këtij sezoni, pasi thuhet se bordi nuk ka më besim në të.

Por, trajneri ka folur edhe me lojtarët. Madje, hapur, ai ka thënë se nëse ata nuk i besojnë, atëherë ai do të largohet."Nëse ju nuk keni besim në mua, atëherë unë po largohem", citohet nga ‘Onda Cero’ të ketë thënë Setien.

Së fundmi ka raportime edhe për një arritje të marrëveshjes mes Barcelonës dhe Xavi Hernandez, për stolin e skuadrës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat