Sylejmani dhe Ferati me Mannheimin fitojnë një pikë - Bota Sot
Sylejmani dhe Ferati me Mannheimin fitojnë një pikë

Futboll

Sylejmani dhe Ferati me Mannheimin fitojnë një pikë

Nga: K. Goca Më: 4 korrik 2020 Në ora: 18:05
Sylejmani dhe Ferati me Mannheimin fitojnë një pikë

Skuadra e Mannheimit përshëndetet me barazim për këtë edicion.

Ata si vendas u ndanë baras (0:0) me Zwickaun, në ndeshjen e javës së 38-të të Bundesliga III. 

Futbollistët shqiptar, Valmir Sylejmani dhe Arianit Ferati, luajtën standardë për Mannheimin. 

Shqiptarët bënë paraqitje të mirë, ndërsa Ferati u zëvendësua në minutën e 82-të. Mannheim renditet në vend të nëntë me 56 pikë dhe Zwickau përfundon në pozitën e 16-të me 44 pikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat