Belotti nga penalltia, Torino zvogëlon epërsinë e Juventusit - Bota Sot
Belotti nga penalltia, Torino zvogëlon epërsinë e Juventusit

Futboll

Belotti nga penalltia, Torino zvogëlon epërsinë e Juventusit

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 18:27
Pamje nga ndeshja

Torino ka arritur ta zvogëlojë epërsinë e Juventusit në 2:1, në ndeshjen e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz dhe vlen për xhiron e 30-të të Serisë A.

Në minutën e gjashtë të kohës shtesë në pjesën e parë, Andrea Belotti realizoi nga penalltia për ta zvogëluar epërsinë e Juventusit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat