Formacionet zyrtare: Lazio – Milan - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Lazio – Milan

Futboll

Formacionet zyrtare: Lazio – Milan

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 21:00
Foto

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Lazio – Milan.

Lazio, skuadra që është në garë për titullin e kampionit, pret një kundërshtar mjaft të vëshitrë si Milan.

Pas fitores së Juventus ndaj Torino, tri pikët janë jetike për romakët, të cilët luajnë në shtëpinë e tyre.

Ndeshja mes Lazio dhe Milan do të luhet me fillim nga ora 21:45.

Më poshtë ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje. 

Milan:

G Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Kessie, Bennacer; Saelemaekers, Bonaventura, Calhanoglu; Ibrahimovic.

Lazio:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat