Ish-trajneri i Real Madridit pozitiv - Bota Sot
Ish-trajneri i Real Madridit pozitiv

Futboll

Ish-trajneri i Real Madridit pozitiv

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 15:26
Ish-trajneri i Real Madridit pozitiv

Ish-trajneri i Real Madridit, Vanderlei Luxemburgo, ka njoftuar se ka dalë pozitiv në testin për koronavirus.

Braziliani, i cili është trajner i Palmeiras momentalisht, ka treguar përmes një postimi në rrjetet sociale se nuk ka simptoma dhe se është futur në karantinë.

Mourinho për dashurinë që e ndiej për Ancelottin: Do t’i shkel rregullat dhe do ta përqafoj

“Kam dalë pozitiv dhe tani jam në karantinë në shtëpi”, shkroi ai në Twitter.

“Jam i qetë dhe nuk kam dhimbje. Për mua po kujdesen doktorët e Palmeiras”, tha ish-trajneri i Real Madridit, Brazilit dhe shumë skuadrave të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat