Shaqiri në stol me Firminon, formacionet zyrtare - Bota Sot
Shaqiri në stol me Firminon, formacionet zyrtare

Futboll

Shaqiri në stol me Firminon, formacionet zyrtare

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 16:37
Foto Ilustrim

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit dhe Aston Villes.

Me titullin tashmë të fituar, për Liverpoolin kjo ndeshje do të vlejë vetëm për statistika.

‘Redsat’ duan të bëjnë një kthesë të fortë pas turpërimit nga Manchester City.

Liverpool:

 

Aston Villa:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat