Gazetarja që po i çmend apo lë pa frymë të gjithë, e zhveshur apo jo! - Bota Sot
Gazetarja që po i çmend apo lë pa frymë të gjithë, e zhveshur apo jo!

Futboll

Gazetarja që po i çmend apo lë pa frymë të gjithë, e zhveshur apo jo!

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 21:54
Gazetarja që po i çmend të gjithë, e zhveshur apo jo!

Milani mposhti me rezultatin 3:0 Lazion ditën e djeshme në transfertë, duke i dhënë kështu një goditje kryeqytetasve dhe duke i larguar nga lufta për titullin kampion.

Megjithatë pavarësisht fitores së kuqezinjve me rezultatin e pastër, vëmendjen në “Olimpico” e tërhoqi gazetarja superseksi, Dileta Leota.

Kjo e fundit, njihet për linjat e saj perfektë të cilat nuk nguron t’i ekspozojë shpesh në rrjetet sociale ku gjithashtu është shumë aktive.

Image

Bukuroshja e “DAZN”, është shfaqur e gjitha me të zeza në ndeshjen e djeshme, ku viheshin re linjat e saj të përkryera, të cilat nuk kanë kaluar pa tërhequr vëmendjen e tifozëve, nga shtëpia sigurisht, pasi prania e tyre në stadium është e ndaluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat