Përforcohet skuadra shqiptare - Bota Sot
Përforcohet skuadra shqiptare

Futboll

Përforcohet skuadra shqiptare

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 13:49
Përforcohet skuadra shqiptare

Aleksandar Ristevski është futbollisti i ri i skuadrës së Struga Trim Lum.

Futbollisti 28 vjeçar firmosi kontratën njëvjeçare me skuadrën strugan dhe do të jetë një përforcim I madh në mbrojtjen e kësaj skuadre për sezonin e ardhshme.

Ristevski vitin e kaluar ishte pjesë e skuadrës së Vllaznisë në Shqipër, ndërsa poashtu ka veshur fanellën e skuadrave të Pelisterit, Skopjes, Metalurgut, Mladostit, Pobedës dhe Renovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat