Larsoni, djali i ish-gjyqtarit të Kosovës, shënon 35 gola - Bota Sot
Larsoni, djali i ish-gjyqtarit të Kosovës, shënon 35 gola

Futboll

Larsoni, djali i ish-gjyqtarit të Kosovës, shënon 35 gola

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 16:15
Larsoni, djali i ish-gjyqtarit të njohur të Kosovës, shënon 35 gola

Larsoni, djali i ish-gjyqtarit të njohur të Kosovës, shënon 35 gola dhe shpallet futbollisti më i mirë!

Larson Ferati ka ‘shpërthyer’ ediconin e fundit në grupmoshat U-13 te skuadra e Onixit.

Ferati ka shënuar 35 gola vetëm për një sezon, pasi kampionati u pezullua si shkak i pandemisë Covid-19, shkruan Gazeta Olle. Futbollisti i talentuar është shpallur golashënuesi më i mirë në Rajonin e Pejës.

Ai, është djali i ish gjyqtarit kosovar, Muhedin Ferati.

Larsoni, premton një të ardhme të madhe para tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat