Marre, ky djali arrestohet për masturbim në publik, ja para kujt - Bota Sot
Marre, ky djali arrestohet për masturbim në publik, ja para kujt

Futboll

Marre, ky djali arrestohet për masturbim në publik, ja para kujt

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 17:15
Marre, ky djali arrestohet për herë të dytë për masturbim në publik

Futbollisti i Ligë 1 në Francë Farid El Malai është arrestuar nga policia për herë të dytë për sjellje të pahijshme në publik. 23-vjeçari u arrestua pasi u masturbua në publik dhe kaloi gjithë paraditen në polici, për tu rikthyer të stërvitet me skuadrën vetëm në sesionin e pasdites.

Avokatët e tij i thanë “Quest-France” se klienti i tyre i kërkon falje femrave të cilat mund të jenë ndjerë të shqetësuara nga veprimi i tij.

Raportohet se El Malali është parë duke u masturbuar teksa shikonte një grua që jetonte në katin e parë të një banese aty pranë. Fqinjët e gruas lajmëruan policinë, e cila bëri arrestimin e futbollistit.

Kjo nuk është hera e parë që El Malai përfshihet në këtë lloj akuze, pasi e ka bërë edhe një herë tjetër më të njëjtën grua. Al Malai luan me ekipin e Angers, në Ligën 1 të Francës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat