Rashica me gruan e djalin kthehen në Kosovë, kjo befasi i priti

Futboll

Rashica me gruan e djalin kthehen në Kosovë, kjo befasi i priti

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 20:07
Milot Rashica me familje

Një befasi e këndshme iu bë Rashicës, që solli djalin për herë të parë në Kosovë.

Milot Rashica bashkë me partneren e tij, Belkiz Kera dhe djalin Tianin, kanë udhëtuar për pushime në Kosovë.

Atyre iu bë një befasi e këndshme në shtëpi, pasi sollën për herë të parë vogëlushin e tyre, Tianin.

Ishte Belkiz ajo e cila publikoi imazhe në rrjete sociale, në të cilat shihej dhoma e dekoruar për mirëseardhjen e Tianit, ndërsa nuk mungoi as torta.

“Mirë se vjen në shtëpi fëmijë”, ka shkruar Belkiz sipër njërës video, ku shihej se në dhomë po mbizotëronte ngjyra blu.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat