Dallku: Gruaja ime është shtatzënë dhe është alivanosur pas asaj çka ka parë - Bota Sot
Dallku: Gruaja ime është shtatzënë dhe është alivanosur pas asaj çka ka parë

Futboll

Dallku: Gruaja ime është shtatzënë dhe është alivanosur pas asaj çka ka parë

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 21:52
Dallku

Armend Dallku ka zgjedhur të komentojë edhe sot ndeshjen e djeshme ndaj Gjilanit.

Dallku në ‘Duelin Ditor’ ka sqaruar gjithë situatën e krijuar dje pas ndeshjes, por edhe gjatë saj.

Kurse, trajneri i Prishtinës ka thënë se pamjet e djeshme që transmetuara por edhe të publikuara në media kanë mundur të jenë jo të këndshme për bashkëshortën e tij por edhe familjar.

“Nuk kam dashur që videot e djeshme të publikohen në media, por as unë të dal në televizone sepse unë kam bashëshortën shtatëzëne, dhe nuk kam dashur që ajo të alivanoset ose të vjen deri te rrezikimi i shtatëzanisë së saj”, tha Dallku për Duelin Sportiv.

Dallku pas deklaratës së më sipërme, ka zgjedhur një thënie tallëse për të përshkruar ‘favorizimin’ që sipas tij po i bëhet Dritës,

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat