Hidhet shorti në Champions, sfida interesante - Bota Sot
Hidhet shorti në Champions, sfida interesante

Futboll

Hidhet shorti në Champions, sfida interesante

Nga: K. G. Më: 10 korrik 2020 Në ora: 11:39
Hidhet shorti në Champions, sfida interesante

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për garat e Champions League.  

Shqiptari Berat Gjimshiti me Atalantën do të ballafaqohen me PSG-në e Francës.  Fituesi i takimit Real Madrid – Manchester City do të luaj me atë të ndeshjes Lyon – Juventus po ashtu fituesi i sfidës Barcelona -Napoli me Bayern-Chelsea.

Çerekfinale të forta në Champions League dhe që priten me emocione.

Leipzig ndeshet me Atletico Madrid dhe Atalanta me PSG-në.

Çiftete

Manchester City/Real Madrid-Juventu/Lyon
Leipzig-Atletico
Barcelona/Napoli-Bayern/Chelsea
Atalanta-PSG.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat