Ja sa peshon Balotelli - Bota Sot
Ja sa peshon Balotelli

Futboll

Ja sa peshon Balotelli

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 11:47
Ja sa peshon Balotelli

Uebfaqja zyrtare e Brescias ka përditësuar detajet e Mario Balotelli për të treguar se ai tani peshon 99.8 kg – afërsisht tetë kg mbipeshë.

Është një hap tjetër në betejën mes klubit dhe sulmuesit të tyre, i cili është përjashtuar nga stërvitja mes një mosmarrëveshje kontrate.

Të dhënat u ndryshuan në profilin e tij në faqen zyrtare, duke treguar se ai është i gjatë 190 cm dhe peshon plot 99.8 kg.

Sipas këtyre të dhënave dhe përllogaritjeve dele se ylli italian tashmë është mbipeshë afro tetë kg.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat