Drejtori sportiv i Werderit zbulon të ardhmen e Rashicës - Bota Sot
Drejtori sportiv i Werderit zbulon të ardhmen e Rashicës

Futboll

Drejtori sportiv i Werderit zbulon të ardhmen e Rashicës

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 16:23
Drejtori sportiv i Werderit zbulon të ardhmen e Rashicës

Werder Bremen ka nisur bisedimet me disa klube për shitjen e Milot Rashicës, konfirmon drejtori sportiv Frank Bauman. Drejtori sportiv i Verder Bremenit Frank Bauman thotë se Milot Rashica ka informuar klubin se dëshiron të largohet këtë verë.

Bauman zbuloi se Verder Bremen është në bisedime me një klub për sulmuesin shqiptar

 “Përveq Rashicës që dëshiron të bëjë hapin e madh në karrierë dhe na ka njoftuar largimin, asnjë lojtar tjetër nuk ka shprehur dëshirën për largim. Ka bisedime me një klub, por ka edhe klube të tjera të interesuara për Rashicën.

Ai na ka lajmëruar se nuk do të jetë më me ne sezonin tjetër”. Rashica ka qenë i lidhur me Milanin dhe Lajpcigun.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat