Drithëruese, Leoni e Akili e habitën trajnerin Emin Bajrami, ja pse! - Bota Sot
Drithëruese, Leoni e Akili e habitën trajnerin Emin Bajrami, ja pse!

Futboll

Drithëruese, Leoni e Akili e habitën trajnerin Emin Bajrami, ja pse!

Nga: Kemajl Goca Më: 11 korrik 2020 Në ora: 14:52
Drithëruese, Leoni e Akili e habitën trajnerin Emin Bajrami, ja pse!

Dy talentet e futbollit, Leoni e Akili, që janë pjesë e shkollës AFF në Prishtinë, sot kanë bërë një befasi të këndshme, në fakt e habiten edhe vet trajnerin e tyre, Emin Bajrami, ish futbollist i mirënjohur.

Leoni 11 vjeç e Akili  5, u përkujdesen me një tortë që ta urojnë datëlindjen e trajnerit, ku aty shpërthyen duartrokitjet nga të gjithë njomakët, duke u krijuar një atmosferë festive.

Njomakët janë të lumtur që e kanë një trajner si Bajrami dhe që po mësojnë shumëçka nga loja më e popullarizuar në botë.

Leoni e Akili, janë talente të mëdhenj dhe që pritet shumë nga ta në të ardhmen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat