Ia merr apo jo të fejuarën shokut, ja detajet e reja si ndodhi!

Futboll

Ia merr apo jo të fejuarën shokut, ja detajet e reja si ndodhi!

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 16:45
Ia merr apo jo të fejuarën shokut, ja detajet e reja si ndodhi!

Revista javore "Chi" ka ngjallur debate të shumta për historinë se sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar ia ka "rrëmbyer" të fejuarën ish-bashkëlojtarit të tij, Kevin Trapp.

Trapp aktualisht luan në Eintracht Frankfurt dhe është dashur të martohet me modelen seksi, Izabel Goulart, e cila ka 4.6 milionë ndjekës në "Instagram".

Të dy e kaluan izolimin nga pandemia veç e veç dhe duket se Neymar e shfrytëzoi këtë situatë për të kontaktuar me Izabelën dhe ndërkohë ata hynë në lidhje.

Image

Megjithatë, kjo histori po del të jetë e pavërtetë tani, për shkak se ajo publikoi së fundmi një video të Trappit për t'ia uruar ditëlindjen.

Mbetet të shihet ditëve të ardhme ta vërtetojmë se cila është e vërteta e kësaj historie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat