Nuhiu me Sheffield Wed importojnë tre pikë të mëdha - Bota Sot
Nuhiu me Sheffield Wed importojnë tre pikë të mëdha

Futboll

Nuhiu me Sheffield Wed importojnë tre pikë të mëdha

Nga: K. G. Më: 11 korrik 2020 Në ora: 18:50
Nuhiu me Sheffield Wed importojnë tre pikë të mëdha

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Atdhe Nuhiu, me ekipin e Sheffield Wed, importojnë tre pikë të mëdha. 

Sheffield Wed shënon fitore bindëse me rezultat 3:0 ndaj QPR, në takimin e javës së 43-të të Championship (liga e dytë angleze). 

Futbollisti nga Kosova inkuadrohet nga minuta e 75-të dhe tregoi lojë të mirë.

Iorfa (6'), Windass (45+1'), Murphy (78') shënuan për fitoren e Sheffield.   

QPR është në vend të 16-të me 53 pikë, ka dy me pak se Sheffield Wed që renditet i 14-ti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat