Favoritët - Bota Sot
Favoritët

Futboll

Favoritët

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 16:03
Favoritët

Pas zbardhjes së kalendarit të Ligës së Europës deri në finalen e turneut, kompanitë e basteve kanë vendosur që të hedhin kuotat në treg, mbi fituesen e mundshme të këtij kompeticioni.

Skuadra e Interit është e dyta mes favoriteve për suksesin final, me koeficient 6.5, duke mbetur vetëm prapa Manchester United, me koeficient 4.00.

Ndërkohë, Roma dhe Sevilla, çifti tjetër i 1/8-ve që do të luhet në ndeshje teke kuotohen respektivisht me koeficient 15 dhe 9.. 

Të gjithë i presin garat me emocione veçmas në kohë pandemie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat