Anulohet ndeshja kontrolluese Vardari - Shkëndija - Bota Sot
Anulohet ndeshja kontrolluese Vardari - Shkëndija

Futboll

Anulohet ndeshja kontrolluese Vardari - Shkëndija

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 17:03
Anulohet ndeshja kontrolluese Vardari - Shkëndija

Anulohet ndeshja kontrolluese Vardari - Shkëndija!

Shkaku i afatit të shkurtër për kryerjen e testimeve të detyrueshme për CoVid-19, nga ana ekipit kundershtarë, anulohet ndeshja kontrolluese Vardar Forinë – Shkëndija.

Federata e Futbollit të Maqedonisë të premten shqyrtoi sërish protokollin për zhvillimin e seancave stërvtiore dhe ndeshjeve kontrolluese e zyrtare, duke rekomanduar detyrimisht kryerjen e testeve për CoVid-19. 

Mbetet i pandryshuar orari për ndeshjet tjera kontrolluese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat