Tirana sërish në derën e FSHF-së

Futboll

Tirana sërish në derën e FSHF-së

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 11:04
Tirana sërish në derën e FSHF-së

Tirana sërish në derën e FSHF-së pas përcaktimit të finalistëve të Kupës.

Pasi Tirana ka kërkuar kohë që të depozitojë me shkrim deponimet e saj, Komisioni i Etikës ka vendosur që seanca e radhës të zhvillohet të martën e ardhshme.

Me fillim nga ora 14:00, anëtarët e Komisionit të Etikës do të kenë të kompletuar dosjen me hetimet administrative.

Ditën e premte, më 17 korrik, Tirana dhe presidenti i saj kanë afatin e fundit për të dorëzuar materialin me objeksionet e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat