Superliga e Kosovës: Këto janë rezultatet e pjesëve të para

Futboll

Superliga e Kosovës: Këto janë rezultatet e pjesëve të para

Më: 26 korrik 2020 Në ora: 18:00
Ballkani

Skuadrat e Superligës së Kosovës kanë shkuar në pushim prej 15 minutash, pas përfundimit të pjesëve të para.

Siç e dini, në Superligën e Kosovës janë duke u zhvilluar ndeshjet e xhiros së fundit.

Në Therandë, Ballkani dhe Drita janë duke luajtur baras 1:1.

Garë e fortë po bëhet për vendet për mbijetesë, dhe pikërisht në këto ndeshje, nuk ka pasur gola të shënuara pas pjesëve të para.

Drenica – Dukagjini, Flamurtari – Gjilani dhe Trepça ’89 – FC Prishtina, kanë shkuar me rezultat 0-0 në pushim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat