Vazhdojnë problemet në mes Barcelonës dhe Arthur, ndërhyjnë edhe avokatët - Bota Sot
Vazhdojnë problemet në mes Barcelonës dhe Arthur, ndërhyjnë edhe avokatët

Futboll

Vazhdojnë problemet në mes Barcelonës dhe Arthur, ndërhyjnë edhe avokatët

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 15:17
Arthur Melo

Arthur Melo ka refuzuar të stërvitet më Barcelonën për përgatitjet në Ligën e Kampionëve.

Andaj Barcelona ka hapur procedurë disiplinore ndaj futbollistit dhe ky i fundit ka angazhuar avokat për ta mbrojtur.

Javën tjetër pritet që avokatët e Arthur të fillojnë bisedimet me Barcelonën dhe të arrijnë mirëkuptim.

Në anën tjetër pritet që skuadra katalunase të jap gjobën më të madhe që është dhënë ndonjëherë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat