Klubi i Vushtrrisë ka arritur marrëveshje...

Futboll

Klubi i Vushtrrisë ka arritur marrëveshje...

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 17:36
Klubi i Vushtrrisë ka arritur marrëveshje...

Klubi kosovar ka arritur marrëveshje 3-vjeçare me firmën si sponsor teknik, për klubin dhe akademinë e klubit, ka konfirmuar për Insportin presidenti i Vushtrrisë, Bajrush Kajtazi.

Kjo marrëveshje përfshin edhe kamp me akademinë në Parma, për përvojë ndërkombëtare, me çmime preferenciale të lira që mund t’i përballojnë familjet për fëmijët e tyre.

Errea është firmë italiane që bën furnizimin e pajisjeve sportive.

Kujtojmë se Vushtrria nga sezoni i ardhshëm do të bëjë gara në Ligën e Parë të Kosovës, pasi këtë sezon e përfunduan në vendin e parafundit në IPKO Superligë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat