Bien poshtë zërat për një transferim të mundshëm të Rashicës te Milani

Futboll

Bien poshtë zërat për një transferim të mundshëm të Rashicës te Milani

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 11:11
Bien poshtë zërat për një transferim të mundshëm të Milot Rashicës te Milani

Bien poshtë zërat për një transferim të mundshëm të Milot Rashicës te Milani.

Edhe pse sëfundmi kanë qarkulluar lajme se ylli kosovar i Werder Bremen pëlqehet shumë nga Stefano Pioli i cili e do në skuadër, transferimi i tij te Milani nuk do të bëhet realitet. Vizita e Altin Lalës në Milano, nuk ka patur lidhje me një kalim të klientit të tij te Milani por ka qenë për arsye të tjera.

Milannews.it shkruan se ka kontaktuar vetë Lalën dhe nuk konfirmohet një takim, ndaj për momentin s’mund të thuhet diçka më tepër. Rashica pritet të largohet nga Werder Bremen, që nuk e lë të lirë pa 25 milion euro.

RB Leipzig ka tentuar ta transferojë, por nuk e ka bindur klubin e sulmuesit dardan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat