Mitrovica me një gjest të shkëlqyeshëm - Bota Sot
Mitrovica me një gjest të shkëlqyeshëm

Futboll

Mitrovica me një gjest të shkëlqyeshëm

Nga: K.G. Më: 4 gusht 2020 Në ora: 12:23
Mitrovica me një gjest të shkëlqyeshëm

Klubi i futbollit Mitrovica, kampion i ri i Kosovës, kryen obligimet ndaj vashave të tyre, duke u bë edhe shembulli më i mirë edhe për skuadrat tjera.

“Ne nuk ndalemi!

Nuk është e rëndësishme nëse jemi në pushim apo kampionat nëse është pandemi apo kohë krize.

Ne qëndrojmë çdoherë afër jush.
Që nga dje stafi dhe futbollistet i kanë në llogarit e tyre edhe pagat e muajit korrik.

Na prift e mbara në sezonin 2020/2021”, shkruan në faqen e KFF Mitrovica.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat