Ultrasit e Interit kundër klubit - Bota Sot
Ultrasit e Interit kundër klubit

Futboll

Ultrasit e Interit kundër klubit

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 15:00
Ultrasit e Interit kundër klubit

Ultrasit e Interit kundër klubit.

Tifozët e Interit vendosen përkrah Antonio Contes.

Ka mjaftuar një banderolë nën selinë e Interit nënshkruar nga Curva Nord “San Siro”, tifozët ultras zikaltër.

“Interistët e vërtetë janë me Conte”, mesazhi i publikuar nga tifozët ditën e sotme, në prag të ndeshjes kundër Getafe në Europa League, por mbi të gjitha tre ditë pas shpërthimit të ashpër të trajnerit nga Leçe, i cili pas suksesit kundër Atalanta sulmoi me forcë klubin dhe drejtuesit se nuk kishin bërë mjaftueshëm për të mbrojtur interesat e skuadrës dhe të trajnerit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat