Leart Emini largohet nga Trepça 89 - Bota Sot
Leart Emini largohet nga Trepça 89

Futboll

Leart Emini largohet nga Trepça 89

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 15:43
Leart Emini

Edhe një tjetër futbollist është larguar nga Trepça 89.

Bëhet fjalë për Leart Emini, i cili ka bërë të ditur se nga sot nuk do të jetë pjesë e klubit nga Mitrovica.

“Faleminderit kryesisë, shtabit teknik dhe të gjithë lojtarëve për këtë vit të kaluar së bashku”, ka shkruar ndër tjerash Emini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat