Tjetër largim i rëndësishëm nga Vllaznia - Bota Sot
Tjetër largim i rëndësishëm nga Vllaznia

Futboll

Tjetër largim i rëndësishëm nga Vllaznia

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 18:37
Tjetër largim i rëndësishëm nga Vllaznia

Tjetër largim i rëndësishëm nga Vllaznia, sulmuesi mbyll bashkëpunimin me shkodranët.

Pas largimit të Hygor, tashmë te Vllaznia vjen një tjetër largim. Sulmuesi Silvio Zhunior është larguar nga Vllaznia, teksa kjo është komunikuar nga vetë shkodranët.

Palët kanë arritur një marrëveshje për ndërprerjen e kontratës dhe tashmë Zhunior do të vazhdojë karrierën diku tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat