Arsenali ofertë për Gabrielin

Futboll

Arsenali ofertë për Gabrielin

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 21:11
Arsenali ofertë për Gabrielin

Arsenali është duke përgatitur një ofertë për mbrojtësin e Lilles, Gabriel.

Mediet franceze shkruajnë se Arsenali ka gati 32 milionë euro për shërbimet e reprezentuesit brazilian.

Ai ka zhvilluar 34 paraqitje në edicionin 2019/2020 me klubin francez.

Së fundmi ishte raportuar se edhe Manchester Unitedi dhe Evertoni janë duke shprehur interesim për lojtarin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat