Ja çfarë shkruajnë mediat angleze për Xherdan Shaqirin, e ngacmojnë për femra! Shaqiri harron ... - Bota Sot
Ja çfarë shkruajnë mediat angleze për Xherdan Shaqirin, e ngacmojnë për femra! Shaqiri harron ...

Futboll

Ja çfarë shkruajnë mediat angleze për Xherdan Shaqirin, e ngacmojnë për femra! Shaqiri harron ...

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 14:10
Ja çfarë shkruajnë mediat angleze për Xherdan Shaqirin, e ngacmojnë për femra! Shaqiri harron ...

Mesfushori i Liverpoolit vendosi të relaksohet në një festë, të cilën e ka shijuar në maksimum. Në një moment, Shaqiri shihet i rrethuar nga tri vajza.

Por, tabloidi britanik “The Sun”, është përkujdesur që të tallet me moskujdesin e futbollistit shqiptar nga Zhegra, duke thënë se ai ka harruar që të lyejë trupin për t’u mbrojtur nga dielli.

Tabloidi britanik shkruan se futbollisti shqiptar është bërë i kuq, si ngjyra e fanellës së Liverpoolit.

“Shumë i kuq. Shaqiri harron kremin e diellit dhe tregon se është djegur nga dielli duke pozuar në jahtin luksoz”.

Shaqiri momentalisht është në pushime, pasi me Liverpoolin u shpall kampion i Premierligës.

Ende nuk dihet nëse ai do të vazhdojë të qëndrojë te “të kuqtë”, apo do të bëhet me tjetër skuadër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat