Nuk iu beson syve

Futboll

Nuk iu beson syve

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 14:12
Nuk iu beson syve

David De Gea u bë protagonisti i një prej postimeve më të komentuara në rrjetet sociale ditët e fundit.

Portieri i Manchester United gjeti sozinë e tij në radhët e Ross County, një skuadër skoceze.

Portieri iberik ndau një imazh të ish-lojtarit, Stuart Kettlewell, në rrjetet e tij sociale, të shoqëruar vetëm nga një buzëqeshje me fytyrë të befasuar. Befasia vjen nga ngjashmëria e madhe midis spanjollit dhe britanikut.

Reagimet e ndjekësve të tij nuk deshën shumë për të mbërritur në atë postim, i cili ka më shumë se 134.000 pëlqime dhe 2.300 komente, mes të cilave si “nëse De Gea dhe Roy Keane do të kishin një djalë”, ose “portier dhe trajner njëkohësisht”...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat