Edhe Krasniqi largohet nga Flamurtari

Futboll

Edhe Krasniqi largohet nga Flamurtari

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 16:03
Edhe Krasniqi largohet nga Flamurtari

Skuadra e Flamurtarit e cila nuk arriti që ta sigurojë ekzistencën në elitën e futbollit vazhdon që të shpërbëhet.

Futbollisti i radhës që është larguar nga ky ekip është sulmuesi Festim Krasniqi.

Vet lojtari e ka konfirmuar lajmin përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

“Falenderoj klubin Kf Flamurtari per bashkepunimin. Falenderoj te gjith bashkelojtaret, stafin e trajnereve, tifozet dhe zotri Agim Hasani. Nga sot do te jem lojtar i lire, klubit i deshiroj rikthim sa me te shpejte ne superligë”, ka shkruar Festim Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat