Xhemal Ibishi transferohet në Kroaci

Futboll

Xhemal Ibishi transferohet në Kroaci

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 18:39
Xhemal Ibishi transferohet në Kroaci

Xhemal Ibishi transferohet në Kroaci.

Xhemail Ibishi do të transferohet në Kroaci, te ekipi i Llokomotiva Zagreb, skuadra që këtë verë do të luaj në eliminatorët e Ligës së kampionëve.

Sipas mediave kroate, drejtuesit e Llokomotiva janë marrë vesh me talentin e Vardarit dhe reprezentuesin e të rinjve të Maqedonisë.

Të kujtojmë se, para ca kohësh Ibishi vet kishte kërkuar të largohet nga Vardari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat