Skuadra e Liverpoolit është shumë pranë goditjes - Bota Sot
Skuadra e Liverpoolit është shumë pranë goditjes

Futboll

Skuadra e Liverpoolit është shumë pranë goditjes

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 18:43
Skuadra e Liverpoolit është shumë pranë goditjes

Skuadra e Liverpoolit është shumë pranë goditjes në merkaton e verës.

Në radaring e Jurgen Kloppit është Aisa Mandi, mbrojtësi i Betisit. Sipas “Bein Sport”, mbrojtësi i Betisit ka gjetur akordin me klubin anglez, për 10 milionë euro.

Në këtë kampionat, mbrojtësi andaluz ka luajtur 29 ndeshje me Real Betis dhe ka qenë një ndër pikat më të forta.

Ideja e Klopit është që djaloshi të jetë rezervë dhe të rritet në prani të mbrojtësve të tjerë me përvojë por, nëse bën mirë menjëherë, mund të luajë dhe titular.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat