Çfarë flitet për Nuhiun?

Futboll

Çfarë flitet për Nuhiun?

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 12:27
Çfarë flitet për Nuhiun?

Atdhe Nuhiu dhe Kieran Lee u larguan zyrtarisht nga Sheffield Wednesday në javën e kaluar pas skadimit të kontratave.

Por, “Yorkshire Live” merr vesh që ende ka mundësi që Lee dhe Nuhiu të rikthehen në “Hillsborough” dhe të jenë pjesë e planeve të trajnerit Garry Monk.

Zyrtarët e klubit pritet të mbajnë bisedime për të diskutuar të ardhmen e tyre, derisa skuadra u dënua me heqjen e 12 pikëve për shkak të thyerjes së rregullave të shpenzimeve.

Kjo çështje mund të ketë ndikim të madh në planet për të ardhmen e ekipit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat