Do largohet - Bota Sot
Do largohet

Futboll

Do largohet

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 13:38
Do largohet

Mesfushori i Mançester Sitit, David Silva raportohet se ka arritur marrëveshje me Lacion.

“Corriere Dello Sport” pretendon se vëllai i mesfushorit spanjoll ka vizituar qendrën stërvitore të ekipit italian dhe se Silva ka pranuar ofertën e Lacios.

Palët ende po punojnë për detajet e fundit të cilat nuk priten të jenë problem. Mançester Siti po përgatitet për ndeshjen në Champions ndaj Real Madridit dhe David Silva do largohet pasi të mbraojë kompeticioni.

“Corriere Dello Sport” pret që Silva të konfirmojë vendimin e tij të dielën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat