Ahmetaj dhe Ballkani ndajnë rrugët

Futboll

Ahmetaj dhe Ballkani ndajnë rrugët

Nga: K.G. Më: 6 gusht 2020 Në ora: 14:23
Ahmetaj dhe Ballkani ndajnë rrugët

Klub i futbollit Ballkani nga Theranda konfirmon se portieri Dorant Ahmetaj nuk është pjesë e tyre.  

“Portieri Dorant Ahmetaj dhe FC Ballkani kanë vendosur dyanshëm që të përfundojnë bashkëpunimin.

Dorant Ahmetaj ka dhënë kontribut në shpalljen kampion të FC Ballkani për kategorinë Junior, për këtë klubi e falënderon duke i dëshiruar shumë suksese në vazhdim të karrierës. 

Faleminderit Dorant, fati dhe shëndeti të përcjellëshin në çdo hapë të jetës”, njofton FC Ballkani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat