Tronditëse, ish futbollistit i zihet me drogë në vlerë prej 3 milionë eurosh - Bota Sot
Tronditëse, ish futbollistit i zihet me drogë në vlerë prej 3 milionë eurosh

Futboll

Tronditëse, ish futbollistit i zihet me drogë në vlerë prej 3 milionë eurosh

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 16:49
Ish futbollistit i zihet me drogë në vlerë prej 3 milionë eurosh

Një ish-futbollist irlandez është arrestuar pasi u zu nga policia me drogë në vlerë prej 3 milionë eurosh në Dublin.

Dy burra, njëri 31-vjeçar e tjetri 41-vjeçar, u zunë nga policia në Dublin mbrëjen e djeshme.

Dyshohet se u zunë 22 kilogramë heroinë, që ka një vlerë prej 3 milionë eurosh.

“Independent.ie” ka mësuar se i dyshuari më i ri është një ish-futbollist profesionist irlandez, që ka luajtur në Angli dhe në ligën vendore.

Ish-futbollisti momentalisht është duke u mbajtur nga polic.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat