Ballkani me përforcim bombë - Bota Sot
Ballkani me përforcim bombë

Futboll

Ballkani me përforcim bombë

Nga: K.Goca Më: 6 gusht 2020 Në ora: 20:07
Bajram Jashanica

Klubi i futbollit Ballkani nga Theranda, me përforcim bombë.

Në radhët e tyre angazhojnë mbrojtësin me përvojë nga Kosova, Bajram Jashanicën. që vite me radhë është paraqitur te Skëndderbeu nga Korça.

"Kemi kënaqësinë t’iu prezantojmë futbollistin Bajram Jashanica, i cili së fundmi ka mbrojtur ngjyrat e klubit KF Skënderbeu (Korçë), ku ka bërë karrieren më të gjat të tij si super lojtar, po ashtu Jashanica ishte dhe reprezentues i Kosovës 2016-2017.

Jashanica shquhet me ndërhyrje të sakte në qendër të mbrojtjes dhe tajmingun e përsosur nga ndërprerjet", njofton KF Ballkani..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat