Serbët po merren edhe me p... e Xherdan Shaqirit, a mos vallë po ia lakmojnë! - Bota Sot
Serbët po merren edhe me p... e Xherdan Shaqirit, a mos vallë po ia lakmojnë!

Futboll

Serbët po merren edhe me p... e Xherdan Shaqirit, a mos vallë po ia lakmojnë!

Nga: K.Goca Më: 7 gusht 2020 Në ora: 11:34
Serbët po merren edhe me p... e Xherdan Shaqirit, a mos vallë po ia lakmojnë!

Në Serbi kanë urrejtje të madhe ndaj yllit të Kosovës, reprezentuesit të Zvicrës, Xherdan Shaqiri, anëtar i kampionit të Anglisë, Liverpooli.

Se çmenduria e serbëve nuk ka kufi, e dëshmon edhe mediumi serb ‘Kurir’, duke shkruar për organet gjenitale të Xherdan Shaqirit.

"I rrethuar me tri vajza me bikini provokuese duke i këqyrë mes këmbeve dhe duke folur me njërën vajzë i ka tërhequr shorcet dhe gypin e ka vendosur ashtu që shtypja e ujit të shkon kah organet gjenitalet të tij”, shkruan mediumi serb. 

Image

Duket se serbët dhe serbet po e lakmojmë p... e Shaqirit, ndryshe nuk mund të shpjegohet ky idiotizëm i tyre. 
A mos vallë, po e studiojnë Shaqirin edhe aty ku nuk duhet,  kjo është e habitshme, në fakt aq thellë janë futur serbët.... Iu pengon Shaqiri edhe aty!

"Paparacët fotografuan Shaqirin dhe miqtë e tij duke përdorur edhe shampanjë të shtrenjtë në jaht", shkruajnë me tej.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat