Norwich e kthen prapa Liverpoolin

Futboll

Norwich e kthen prapa Liverpoolin

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 11:19
Norwich e kthen prapa Liverpoolin

Jamal Lewis është dëshira e madhe e Jurgen Klopp.

Sipas ‘Metro’, Liverpool ka bërë ofertë 10 milionë funte për mbrojtësin e Norwich City, Jamal Lewis, por ajo është refuzuar menjëherë.

Pas rënies nga Premierligë, mbrojtësi i majtë 22-vjeçar dëshiron të luajë në nivelet më të larta dhe ka pranuar që t’i bashkohet Redsave, por Norwich nuk është bindur nga oferta e parë.

Norwich kërkon së paku 20 milionë funte.

Klopp e do patjetër Lewis pasi Robertson vazhdon të jetë pa një zëvendësues.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat