Sonte, sytë kah “Camp Nou”

Futboll

Sonte, sytë kah “Camp Nou”

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 11:27
Sonte, sytë kah “Camp Nou”

Sonte do të zhvillohen edhe dy ndeshjet e fundit të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve.

Vëmendja kryesore do të jetë kah sfida mes Barcelonës dhe Napolit në “Camp Nou”.

Liga e Kampionëve është objektivi i vetëm i mbetur për këtë edicion te katalunasit.

Sfida e parë në Napoli ishte mbyllur në barazim 1:1.

Ndërkohë, sonte do të zhvillohet edhe ndeshja mes Bayern Munichut dhe Chelsea.

Gjermanët kanë një avantazh të thellë prej 3:0 nga sfida e parë në “Stamford Bridge”.

Të dyja takimet fillojnë nga ora 21:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat