Ka arritur marrëveshje personale me gjigandët anglezë - Bota Sot
Ka arritur marrëveshje personale me gjigandët anglezë

Futboll

Ka arritur marrëveshje personale me gjigandët anglezë

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 19:10
Ka arritur marrëveshje personale me gjigandët anglezë

Mesfushori i Barcelonës, Filip Kutinjo do rikthehet tek katalanasit pasi Bajern Mynihu nuk e bleu kartonin e tij.

Por as tek ekipi spanjoll nuk ka hapësira për të, dhe braziliani është drejt një rikthimi në Premier Ligë.

Sipas asaj që raporton “Sport” Kutinjo ka arritur marrëveshje personale me Arsenalin, dhe madje ka vizituar edhe qendrën stërvitore të ekipit anglez.

Ende nuk dihet nëse Arsenal do ta blejë kartonin e brazilianit nga Barcelona apo do ta marë me formën e huazimit siç e mori edhe Bajern Mynihu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat