Barcelona - Napoli, formacionet zyrtare - Bota Sot
Barcelona - Napoli, formacionet zyrtare

Futboll

Barcelona - Napoli, formacionet zyrtare

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 20:03
Barcelona - Napoli, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Napoli.

Në kuadër të 1/16-ës së finales, Barcelona pret Napolin në ‘Camp Nou’.

Kjo ndeshje do të jetë e dyta, pasi e para në ‘San Paolo’ përfundoi baras 1:1.

Ndeshja mes Barcës dhe Napolit do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat