E habitshme se si klubi shqiptar në Maqedoni promovon fanellat

Futboll

E habitshme se si klubi shqiptar në Maqedoni promovon fanellat

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 11:39
E habitshme se si klubi shqiptar promovon fanellat

Në stilin e një klubi të madh, FC Struga promovoi fanellat e reja. 

E habitshme se si klubi shqiptar promovon fanellat, ku aty shihen edhe dy vajza, duke i dhënë një pamje më të bukur këtij promovimi.

Në stilin e një klubi të madh, FC Struga ka promovuar fanellat e reja me të cilat lojtarët do të luajnë në sezonin e ri.

Image

Fanellat sic po i shihni duken të bukura. FC Struga Trim Lum të dielën do të zhvillojnë ndeshjen e parë në sezonin e ri dhe ate në stadiumin e qytetit në Tetovë kundër Renovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat