Veliu: Shpresojmë që kampionatin ta fillojmë me fitore

Futboll

Veliu: Shpresojmë që kampionatin ta fillojmë me fitore

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 16:39
Veliu: Shpresojmë që kampionatin ta fillojmë me fitore

Renova sot e pret Struga Trim Lum në hapje të sezonit të ri futbollistik.

Futbollisti Bashkim Veliu pëer faqen e klubit ka deklaruar se janë të përgatitur për fitore.

“Në të gjitha aspektet jemi të përgatitur maksimalishtë. Motivimi, angazhimi dhe disiplina në lojë do të na karakterizojnë në këtë kampionat. Shpresojmë që kampionatin ta fillojmë me fitore, edhe pse kemi kundërshtar një ekip mjaft cilësor, siç është ekipi i Struga T&L, mirëpo pikët do të ngelin në Tetovë”, deklaroi për faqen e klubit, Bashkim Veliu.

Ndeshja Renova-Struga Trim Lum, të cilën do ta referojë Marjan Gocevski nga Strumica, do të fillojë në orën 17:30 minuta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat