Magani ndahet me Ballkanin - Bota Sot
Magani ndahet me Ballkanin

Futboll

Magani ndahet me Ballkanin

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 19:32
Magani ndahet me Ballkanin

Artur Magani nuk është më pjesë e Ballkanit të Suharekës.

Sulmuesi shqiptar ka konfirmuar vetë ndarjen me finalistët e Kupës për edicionin e ardhshëm.

Ai e quajti Ismet Munishin, trajnerin mëtë mirë në Kosovë.

“Nga sot jam lojtar i lirë. Falënderoj të gjithë shokët e ekipit te FC Ballkanit dhe Ismet Munishin, per mua trajneri më i mirë në Kosovë”, ka shkruar Magani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat